ПОВАЖНЕ СВЯТО У ПОВАЖНОЇ ПАНЯНКИ

Дата: 25.06.2021 15:43

20 червня цього року святкувала свій 80-й ювілей жителька села Степанці – Олена Митрофанівна Яковенко. Народилася ювілярка в селі Ріпки Лисянського району, закінчила 8 класів місцевої школи, потім одразу працювала в колгоспі, адже у 10 років залишилася без мами.

Та доля була доброю до пані Олени і послала їй хорошого чоловіка – Віталія Гнатовича. З ним вони після одруження переїхали в Степанці, побудували власний будинок, виховали сина Станіслава, діждали двох онуків – Назара і Богдана, якими дуже пишаються. Проживає іменинниця зі своїм чоловіком, а син щомісяця приїздить з гостинцями та займається справами, уже непідсильними старечим плечам. Навіть попросив знайому з дитинства жительку слободи, Наталію Куцокінь, піклуватися про найдорожчих йому людей, поки його немає.

Тож і в святковий для родини день пані Наталія зустрічала разом із ювіляркою представників Степанецької ОТГ: секретарку Степанецької сільської ради Наталію Вовчинську та директора КП «Господар» - Петра Толюпу. Гості від імені сільського голови Олександра Яременка привітали Олену Митрофанівну, побажали їй міцного здоров’я та вручили подарунок на пам’ять.