З КНИГОЮ ПО ЖИТТЮ

Дата: 16.06.2021 10:29

15 червня свій 80 річний ювілей відсвяткувала жителька села Мартинівка – Томачук Галина Іванівна. Народилась ювілярка в селі Лип’янка, Шполянського району, Черкаської області. Після закінчення Лип’янської середньої школи пішла працювати на Шполянський цукровий завод, а в 1962 році, за направленням цукрозаводу, вступила на навчання в Київський інститут харчової промисловості, після закінчення якого, була направлена працювати технологом на Мартиніський цукрозавод.

В 1971 році була обрана секретарем виконкому Мартинівської сільської ради, де працювала по 1978 рік, потім знову повернулась на Мартинівский цукрозавод працювати головним технологом до 1983 ріку.

А із 1983 по 1990 рік працювала економістом Канівського заводоуправління будматеріалів.

З 1990 – 1993 роки працювала економістом в Канівському міжгосподарському підприємстві по відгодівлі худоби.

З 1993-1997роки була начальником планово-економічного відділу Мартинівського цукрозаводу, де пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок.

Проходячи практику від інституту у Верхняцькому цукрозаводі, зустріла свого чоловіка Олександра Даниловича, з яким одружилась в 1966 році,  виховали доньку та сина. Побудували свій новий будинок і разом живуть уже майже 55 років.

Ювілярка любить читати і є активним кристувачем бібліотеки села Мартинівка.

Галина Іванівна привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, які прийшли її привітати від імені сільського голови - Олександра Яременка з ювілеєм, щиро дякувала за подарунок та теплі слова привітань.