ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ МІКРОГРАНТОВОГО КОНКУРСУ «ЧАС ДІЯТИ, КАНІВЩИНО!»

Дата: 15.06.2021 20:26

20 цікавих та корисних проєктів буде реалізовано завдяки локальному мікрогрантовому конкурсу «Час діяти, Канівщино!» вже протягом найближчих трьох місяців! Відібрано їх було за підсумками розгляду й публічного захисту, що відбувся у Каневі.

Разом із експертами Благодійного фонду «МХП – Громаді» – Ольгою Маліхатко та Анною Тарасевич, до процесу оцінювання долучився заступник Голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко.

Вітаючи присутніх, він відзначив, що Канівщина є однією із пріоритетних територій для фонду та в цілому МХП, адже тут розташовані значні потужності компанії. Тож саме для того, аби підтримати місцеві громади в їх розвитку й було вирішено реалізувати локальний конкурс мікрогрантів. Однак, на переконання топ менеджера, важливо не просто зробити якісь покращення, а, перш за все, пробудити активність людей.

Стосовно участі у конкурсі та власне проєктної роботи Ігор Лещенко зауважив:

– Насамперед, проєкт має бути потрібний і корисний для людей. Це не історія на зразок «зробили-відкрили-забули», проєкт має жити й наповнюватися діяльністю. Наступне – співфінансування. Тобто сама громада має підтримувати починання в тому числі й фінансово, що також є свідченням його важливості для села чи міста. Ще одне – залученість та проактивність. Пройшовши навчання та отримавши певний досвід у конкурсі «Час діяти, Канівщино!», ви можете пробувати свої сили і в інших проєктах. Тобто, це як старт, перший крок у грантовій діяльності.

Крім того, Ігор Васильович акцентував увагу присутніх на якості презентації і захисту проєктів, а також всебічному інформуванні про хід і результати їх реалізації.

Зауважимо, що загалом до участі в конкурсі зі всіх чотирьох громад Канівщини було подано 39 проєктів, а саме: Степанецька ОТГ – 9 (переможців - 5), Бобрицька ОТГ – 10 (переможців - 7), Канівська ОТГ – 18 (переможців - 7), Ліплявська ОТГ – 2 (переможців - 1). Після експертного розгляду 30 із них були допущені до захисту, а самі гранти у підсумку вибороли 20 ініціатив, кожна з яких отримає співфінансування від фонду у розмірі до 50 тис. грн.

Отже, переможцями мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» стали:

*«Туристичний сезон 2021 в Мамонтландії» – Канівська ОТГ, с. Межиріч

*«Здоров'я пароль – Скандинавська ходьба» – Канівська ОТГ, м. Канів

*Сенсорна кімната «HAPPY KIDS» – Канівська ОТГ, м. Канів

*Молодіжний творчо-освітній простір «Музичний вектор» – Канівська ОТГ, м. Канів

*Кімната для фітнесу та спорту «Спорт для всіх» – Степанецька ОТГ, с-ще Степанецьке

*«SUPer-Board» – Канівська ОТГ, м. Канів

*Створення класу-студії відео-журналістики – Канівська ОТГ, м. Канів

*Багатофункціональний освітній простір ліцеї  «Eduland» – Бобрицька ОТГ, с. Грищинці

*Спортивний майданчик «Sport kids workout» – Бобрицька ОТГ, с. Грищинці

*«Родинний клуб» – Степанецька ОТГ, с. Малий Ржавець

*«Активний бобер» – Бобрицька ОТГ, с. Бобриця

*Спортивно-оздоровчий осередок «КАЧАЛКА» – Бобрицька ОТГ, с. Литвинець

*Спортивний майданчик «Спортленд» – Канівська ОТГ, м. Канів

*«Освіта – WORKSHOP» – Бобрицька ОТГ, локація у м. Канів

*Безпечна зупинка «Біля ялинки» – Ліплявська ОТГ, с. Келеберда

*Створення зони активного відпочинку для молоді та жителів громади – Степанецька ОТГ, с. Степанці

*«Стоматологія для всіх» – Степанецька ОТГ, с. Степанці

*«Skatepark» – Бобрицька ОТГ, с. Литвинець

*«Тростянецький ПРОВАНС» – Бобрицька ОТГ, с. Тростянець

*Зона культури та відпочинку «Проти течії» – Степанецька ОТГ, с. Малий Ржавець.

Вітаємо та бажаємо успішного втілення ідей!