130-РІЧЧЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ. ПРОВІДНИК ОУН ІЗ ДЕМОКРАТИЧНОЮ ВДАЧЕЮ

Дата: 14.06.2021 17:25

14 червня минає 130 років із дня народження Євгена Коновальця (1891–1938) – командира Січових стрільців в армії УНР, очільника Української військової організації (УВО) та Організації українських націоналістів (ОУН).

«Уявити історію України ХХ століття без Євгена Коновальця важко, – зазначає колишній директор Українського інститут національної пам’яті (УІНП) Володимир В’ятрович. – Адже його роль у розвитку визвольного руху, який через понад пів століття після його смерті все ж досяг своєї мети, була, без сумніву, визначальною».

Більше про Євгена Коновальця «Історичній Свободі» розповів історик Іван Хома, який досліджує його біографію.

Читайте детальніше за посиланням: https://www.radiosvoboda.org/a/yevhen-konovalets-lider-oun/31306651.html

У Таганчанському ліцеї Степанецької громади відбулися заходи, приурочені 130 - річчю Євгена Коновальця, полковника Армії УНР, командира Січових Стрільців, командира УВО, першого голови ОУН, одного з ідеологів українського націоналізму.

Вчитель історії Шиленко І.О. провів з учнями круглий стіл "Історичний портрет - Євген Коновалець".

Вчитель історії Ярошенко М.О. провів з учнями бесіди про життя і діяльність політика з використанням інтернет - ресурсів: "Українські Державники - Євген Коновалець", "Ким був насправді Євген Коновалець?"

В бібліотеці - тематична виставка "Євген Коновалець (1891 - 1938)"

Повідомляє сайт ліцею: http://tagan.licey.org.ua/news/22-54-55-20-05-2021/