ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ТРІО ХОРУ ІМ. Г. ВЕРЬОВКИ

Дата: 14.06.2021 15:27

Є скарби живі, які ідуть поруч з нами все життя, огортаючи душу своїм чаром, дивуючи нас своєю животворною силою. До таких скарбів належить пісня. Саме цей скарб плекають і примножують талановиті люди нашої Української землі. Наша Степанецька громада є одним із творчих оазисів, який б’є живими джерелами місцевих талантів, але завжди радо обмінюється натхненням з відомими артистами й запрошує в гості.

Тож, у суботу, 12 червня цього року, в Будинку культури села Степанці нарешті відбувся довгоочікуваний творчий вечір-зустріч за участі:

• відомого вокального тріо Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки, у складі: заслужені артистки України Тетяна Пирогова, Оксана Ільченко, Тетяна Прядко та їхній акомпаніатор - Лауреат Міжнародних конкурсів, соліст оркестру Андрій Семеляк;
  • представників культури Степанецької громади – учасників народного аматорського ансамблю «Роси» (керівник - Констянтин Сторчоус) Степанецького будинку культури, що підпорядковується КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ»(директор - Юлія Мітакі);
  • вокального ансамблю «Любисток», Канівського фахового коледжу культури і мистецтв, керівник - Ольга Науменко;
  • студентів Канівського фахового коледжу культури і мистецтв, відділу «Музичне мистецтво», директор, кандидат історичних наук – Віктор Тихомир, голова циклової комісії – Любов Ярош;
  • кавалера Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, поетеси, громадського діяча, члена спілки слов’янських письменників України – Віри Носенко;
  • директорки КЗ «Центр культури та дозвілля» Степанецької ОТГ – Юлії Мітакі;
  • директорки Степанецького сільського Будинку культури – Алли Козак.

Цей чудовий захід відбувся завдяки організаторським здібностям керівника проєкту та режисера, заслуженого працівника культури України Олександри Прошак, та фінансовій і матеріальній підтримці виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ на чолі з сільським головою Олександром Яременком, також директора ВП Степанці ТОВ НВФ «Урожай», депутата Черкаської обласної ради - Володимира Братаніча.

Почесних гостей від імені сільського голови Олександра Яременка, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради, старост всіх старостинських округів Степанецької ОТГ привітала секретар Степанецької сільської ради ОТГ - Наталія Вовчинська, подякувала за чудові миті насолоди від музичних подарунків цих великих артистів.

В ході творчої зустрічі всі присутні дізналися зі слів гостей, що саме хор ім. Григорія Верьовки – це колектив, де розквітнув талант цього знаменитого тріо! А зароджувалося і розвивалося все на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ, де усі учасниці тріо пройшли школу життя і творчості в українському народному хору КНУКіМ під керівництвом народного артиста України професора Станіслава Євстигнійовича Павлюченка.

Сольну виконавську майстерність Оксана Ільченко вдосконалювала у класі народної артистки України професора Поліни Григорівни Павлюченко, а Тетяна Предко і Тетяна Пирогова – у класі народної артистки України професора Наталки Петрівни Цюпи. Сьогодні в репертуарі цього вокального тріо найкращі зразки народнопісенної творчості українського народу: солоспіви, традиційне багатоголосся та авторські твори українських митців, твори а капела та у супроводі оркестру народних інструментів Національного хору України ім. Г. Верьовки.

Авторські та народні пісні у виконанні жіночого тріо Народного хору імені Г. Верьовки та місцевих талантів супроводжували глядачів впродовж усього вечора та дарували їм незабутні миті насолоди для душі.

Фото без описуФото без описуФото без опису