ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ «ІГРИ НЕСКОРЕНИХ ЧЕРКАСИ» У 2021 РОЦІ

Дата: 09.06.2021 15:47

«Ігри Нескорених Черкаси» відбудуться 27 червня 2021 року на Центральному стадіоні міста Черкаси.

Змагання відбудуться у 9 дисциплінах: штовхання ядра, метання диску, біг 100, 400, 1500 м, стрибки в довжину, велоспорт, пауерліфтинг та веслування на тренажері (1 хв та 4 хв). Положення про проведення змагань.

Реєстрація на змагання «Ігри Нескорених Черкаси» триватиме з 22 травня по 13 червня 2021 року.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ:

22 травня 2021  Початок реєстрації на «Ігри Нескорених Черкаси»;

13 червня 2021   Завершення реєстрації на «Ігри Нескорених  Черкаси»;

26 червня 2021   Приїзд учасників на «Ігри Нескорених Черкаси» для проходження мандатної комісії;

27 червня 2021   Всеукраїнські змагання "Ігри Нескорених Черкаси".

Взяти участь у «Іграх Нескорених Черкаси» мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ?

• Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

• Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

• Копія висновку військово-лікарської комісії  інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

КРОК №1. ВИЗНАЧІТЬСЯ З ВИДАМИ СПОРТУ

КРОК №2. РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗМАГАННЯ

Для участі у «Іграх Нескорених Черкаси» необхідно пройти реєстрацію за посиланням, яка триватиме до 13 червня включно.

Реєстраційна форма : https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman

Положення про проведення змагань за посиланнямhttps://invictusgames.in.ua/files/2021/Invictus%20Games%20national%20event%20Cherkasy.pdf

Після реєстрації учасника, організаційний комітет перевірить надані документи, та призначить категорію для участі у змаганнях. Кожен зареєстрований учасник отримає лист від організаційного комітету з наступними кроками щодо участі в змаганнях.

КРОК №3. УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

- Ознайомтесь з Положеням про організацію спортивних змагань "Ігри Нескорених Черкаси"

- Почніть готуватись до змагань заздалегідь. Навіть якщо ви ніколи не брали участь у змаганнях - приїжджайте на Ігри Нескорених.

- Отримайте довідку від спортивного лікаря або сімейного лікаря про допуск до спортивних змагань у ваших видах спорту

- Запросіть друзів чи близьких підтримати вас на змагання!

КРОК №3. ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

«ІГРИ НЕСКОРЕНИХ ЧЕРКАСИ»:

Приїдьте 26 червня до м. Черкас для проходження мандатної комісії та категоризації

27 червня  - візьміть участь у "Іграх Нескорених Черкаси"

У ВИПАДКУ ЗАПИТАНЬ ПИШІТЬ НА ПОШТУ TEAM@INVICTUSGAMES.IN.UA.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!