ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 07.06.2021 11:59

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» проводиться щорічно в місті Черкасах на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Відповідно до наказу Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» №47 визначено переможців.

У розділі декоративно-ужиткове мистецтво:

Вязання спицями, гачком (вікова категорія 12-18 років)

І місце – Тесак Маргарита (вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», учениця 6 класу Мартинівського ліцею (робота «Лялька Катруся», керівник Ніколаєва Тетяна Василівна)

Витинання (вікова категорія 6-11 років)

І місце – Кривобабко Ксенія (вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», учениця 4 класу Мартинівського ліцею (робота «Фантазійні візерунки»,  керівник Кириленко Лариса Володимирівна)

Народна лялька (вікова категорія 6-11 років)

ІІ місце – Костенко Богдан (вихованець КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», учень 2 класу Мартинівського ліцею (робота «Лялька-мотанка «Берегиня роду», керівник Ніколаєва Тетяна Василівна)

В’язання спицями, гачком (вікова категорія 6-11 років)

ІІІ місце – Кириченко Юлія (вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», учениця 4 класу Мартинівського ліцею (робота «Зайченя», керівник Кириленко Лариса Володимирівна)

Авторів робіт, які зайняли призові місця в обласній виставці-конкурсі буде нагороджено Дипломами.

За рішення суддівської колегії, робота «Фантазійні візерунки» Кривобабко Ксенії направлена у м.Київ на щорічну Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».