РОЗПОЧАЛИСЯ ІГРИ ДРУГОГО КОЛА ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ
У суботу 05 червня 2021 року на трьох стадіонах області відбулися три матчі серед команд вищого футбольного дивізіону аматорських змагань регіону. Результати зустрічей та турнірна таблиця.
15:00 СК «Росава» Степанці – СК «Базис» Кочубіївка 1:1 (1:1)
16:00 «Олімп» Кам’янка – «Авангард» Монастирище 4:1 (4:0)
17:00 УТК Паланка – «Златокрай-2017» Золотоніський р-н 3:0 (1:0)
Для степанецької команди сьогоднішня гра була важлива ще й можливістю підготовки до півфінального двоматчового протистояння із СК «Базис» Кочубіївка за вихід до фіналу розіграшу Кубку Черкаської області.
Матчі заплановано провести 7 та 11 липня. Господарів поля в перших матчах буде визначено жеребом.
Участь у змаганнях СК "Росава" відбувається завдяки проекту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".