ПОДАРУНОК ДОЛІ – ДІТИ, ОНУКИ ТА ПРАВНУКИ

Дата: 04.06.2021 12:17

4 червня 2021 року відзначає свій 80-річний ювілей жителька с. Павлівка Ганна Петрівна Кондратенко. Хороша світла людина, яку всі люблять та поважають.

За довгий життєвий шлях вона встигла зробити багато добра, хоча сам шлях був нелегким, - війна і тяжка праця, - за що неодноразово була нагороджена відзнаками. Доля подарувала Ганні Петрівні двох дочок, четверо внуків та п’ятеро правнуків. Сьогодні Ганна Петрівна проживає з донькою Тетяною та її сім’єю.

В цей чудовий день до ювілярки завітали директор ТОВ «Мир Сем», депутат Степанецької сільської ради Валентина Балинська та староста Павлівського старостинського округу Леонід Дука.

Від імені сільського голови Олександра Яременка вони привітали іменинницю зі святом та передали щирі слова, квіти і подарунки.