В НОВИХ СЦЕНІЧНИХ КОСТЮМАХ – ДО НОВИХ УСПІХІВ!

Дата: 04.06.2021 12:07

Робота закладів культури Степанецької ОТГ спрямована на задоволення потреб людини у творчому розвитку, а також на збереження та примноження національного скарбу – фольклору, історико-культурної спадщини, естетичного виховання.

З місцевого бюджету регулярно виділяються необхідні кошти для розвитку культури, забезпечення роботи художніх колективів. А щоб наші артисти повною мірою відкривали свої таланти, для них придбали яскраві сценічні костюми та взуття. Отож вже скоро нас порадують новим вбранням аматори Полствинського старостинського округу.

На суму близько 50 000 грн з місцевого бюджету придбали: сорочки українські чоловічі – 5 шт., блузи жіночі – 5 шт., спідниці – 5 шт., корсетки – 5 шт., пояси чоловічі – 5 шт., руминки короткі хорові червоні – 9 шт., свитки чоловічі – 3 шт., шапки чоловічі – 5 шт., шаровари – 5 шт., пояс і пелерина – 9 шт., сукні жіночі – 9 шт., головні убори жіночі – 9 шт. Інші творчі колективи теж не залишаться поза увагою.

Учасники художньої самодіяльності висловлюють подяку Степанецькому сільському голові Олександру Яременку, членам бюджетної комісії та депутатам сільської ради за підтримку розвитку культури в громаді, - це дуже вагомий внесок в процес відродження тієї ж таки культури Степанецької ОТГ.