СТЕПАНЕЦЬКІ ЮНАКИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ТУРНІРУ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ В ПІДГІРЦЯХ

Дата: 03.06.2021 12:59
Кількість переглядів: 597

Фото без опису

01 червня 2021 року в селі Підгірці Обухівського району Київської області відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків приурочений до Дня захисту дітей.

Участь у змаганнях взяли 80 учасників з 10 команд, в тому числі борці із с. Степанці – вихованці СК «Росава» Орєхов Тимофій та Шинкаренко Олександр. Турнір показав високий рівень конкуренції у кожній ваговій категорії, і незважаючи на те, Орєхов Тимофій виборов ІІІ місце та був нагороджений кубком, медаллю та дипломом. Шинкаренко Олександр дійшов  до ¼ фіналу , де, на жаль, поступився більш досвідченому супернику.

Вітаємо наших борців та бажаємо здоров’я, успіхів та великих перемог!

Участь у змаганнях СК "Росава" відбувається завдяки проекту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".