ЗАВЖДИ ПРИХОДИЛА НА ДОПОМОГУ

Дата: 02.06.2021 14:15

1 червня цього року святкувала поважний 80-й День народження Олена Олексіївна Хоменко. Ювілярка народилася в багатодітній родині, де мати самотужки виховувала п’ятеро дівчат, бо ж батько загинув на війні у 1944 році.

Закінчивши місцеву середню школу, пані Олена поїхала вступати до вишу в тодішній Дніпропетровськ. Але до бажаного навчального закладу не потрапила, а що додому повертатись не захотіла, влаштувалась там на роботу в будівельну організацію, де й пропрацювала 5 років.

Вийшовши заміж, пані Олена разом із чоловіком переїхала жити в місто Черкаси. Працювала в міськвиконкомі у відділі охорони здоров’я. Найбільшою трагедією в житті стала втрата єдиного сина. Після виходу на пенсію ювілярка повернулася в рідне село Таганча, де ще 7 років працювала на місцевій фермі дояркою. В житті завжди старалась сумлінно виконувати доручену роботу та йти на допомогу всім, хто її потребував.

Олена Олексіївна радо зустріла гостей, які прийшли привітати і передати вітання від імені голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка – старосту села Сергія Гарбуза та діловода Наталію Гребіник. Ювілярка щиро дякувала за подарунок і теплі слова.