ПОДАРУНКИ ДЛЯ НАЙУСПІШНІШОГО КЛАСУ

Дата: 02.06.2021 08:26

До Мартинівсього ліцею завітали представники телекомунікаційних послуг від ТОВ «lifecell» з подарунками для учнів, які перемогли в конкурсі «Найуспішніший клас»

Lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є міжнародна компанія-лідер Turkcell. На сьогоднійшній день оператор lifecell є не лише оператором №1 для смартфонів в Україні, але й лідером із впровадження інновацій.

24 лютого 2021 року до Мартинівського ліцею завітали представники телекомунікаційних послуг від ТОВ «lifecell», які запропонували учням ліцею взяти участь у конкурсі «Найуспішніший клас». Кожний клас повинен був показати найкращий середній бал.

Впродовж трьох місяців в ліцеї оголошувався рейтинг всіх класів.

28 травня 2021 року до ліцею знову завітали представники телекомунікаційних послуг від ТОВ «lifecell» з подарунками для учнів, які перемогли в конкурсі:

ІІІ місце - зайняв 10 клас (класний керівник - Надія НІКОЛЕНКО);

ІІ місце - зайняв 5 клас (класний керівник - Людмила ТИМОШЕНКО);

І місце - зайняв  11 клас (класний керівник - Олена СЛИВА)

В нагороду кожен учень класу та класний керівник отримав річний пакет послуг із швидкісним безлімітним інтернетом та дзвінками.

Директор ліцею Олександр КОСТЕНКО також отримав подарунки від ТОВ «lifecell» для учнів закладу - м'ячі.

Фото без описуФото без опису