РУХ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я, ДОВГОЛІТТЯ І КРАСИ

Дата: 30.05.2021 18:57

Підтримуючи ініціативу депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Олександра ВОСКОБОЙНІКА, щодо популяризації та пропаганди здорового способу життя через заняття Скандинавською ходьбою, на сільському стадіоні в Степанцях пройшов SKANDI FEST любителів та поціновувачів Скандинавської ходьби.

Майже 100 учасників з Степанецької, Канівської, Бобрицької та Ліплявської територіальних громад взяли участь у фестивалі здоров’я, краси і довголіття, як відгукуються активісти про ТРЕНД Скандинавської ходьби.

Депутат облради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Володимир Братаніч разом з Миколою Фесенком – керівником Канівської Громадської приймальні депутата Олександра Воскобойніка, вручили професійні спеціальні палиці усім учасникам SKANDI FEST: для Степанецької ТГ – 46 пар, для Канівської ТГ – 26 пар, для Бобрицької ТГ – 17 пар, для Ліплявьскої ТГ – 12 пар.

Таким чином, з проведенням травневого SKANDI FEST, на Канівщини розпочав своє життя FAN CLUB SKANDI – 100

Фестиваль завершився ІІ-м тренувальним збором активістів Скандинавської ходьби, які крім професійних палиць отримали ще і методички та майстер клас від громадського тренера Ірина Погорєлко (м.Канів).

Спільним фото і десятками подяк від учасників на адресу Олександра ВОСКОБОЙНІКА та Агрохолдингу МХП завершився SKANDI FEST.