ВІДБУЛАСЯ ПЕРШІСТЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.05.2021 17:02
Кількість переглядів: 376

Фото без опису

Теплі весняні дні настали і, разом з тим, для школярів настав час змагань на свіжому повітрі. Тож, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради на 2021 рік, з метою популяризації фізкультури і спорту серед учнів громади, пропаганди здорового способу життя серед молоді, 26 травня 2021 року на стадіоні с-ща Степанецьке було організовано та проведено першість з легкої атлетики серед школярів закладів освіти Степанецької громади.

Організатори змагань привітали спортсменів, побажали перемог та чесних змагань. Відповідно до Положення школярі змагалися у таких легкоатлетичних видах: біг 100, 200, 400, 800 м., стрибок у довжину з розбігу, штовхання ядра та естафетний біг 4*100 м.

Показавши свої фізичні можливості, команди досягли таких результатів: команда Беркозівської гімназії зайняла IV місце, команда Мартинівського ліцею – ІІІ місце, команда Степанецького ліцею – ІІ місце,  а першість виборола команда Таганчанського ліцею.

В особистих заліках юнаки та дівчата які посіли І, ІІ, ІІІ місце були нагороджені грамотами та медалями.

Учні отримали багато вражень, досвід та були нагороджені за свої перемоги грамотами відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Бажаємо учасникам нових перемог, здоров’я і успіхів!