СЬОМА СЕСІЯ ПОТОЧНОГО СКЛИКАННЯ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.05.2021 18:17

26 травня 2021 року в новому адміністративному приміщенні в с.Степанці, під головуванням сільського голови Олександра Яременка, відбулася сьома сесія дев’ятого скликання Степанецької сільської ради ТГ.

Депутати розглянули 26 питань порядку денного, які попередньо були обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій Степанецької сільської ради ТГ та прийняли відповідні рішення.

Спершу депутати дали згоду на прийняття у власність Степанецької сільської ради службового автотранспорту, утворили віддалене робоче місце адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг Степанецької сільської ради та затвердили Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ Центру надання адміністративних послуг Степанецької сільської ради.

Левова частка питань розглянутих сільськими депутатами стосувалася законодавчого врегулювання орендних, земельних, містобудівних відносин, затвердження технічних документацій із землеустрою, питання надання матеріальної допомоги  та питання приватизації  майна.

Депутати внесли зміни до комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки та до Бюджету Степанецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Робота сесії пройшла конструктивно, по діловому.