ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ РДА ВАЛЕРІЇ БАНДУРКО З КЕРІВНИЦТВОМ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ТГ

Дата: 26.05.2021 17:09

Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко у рамках візиту до Канева відвідала Степанецьку територіальну громаду.

Завдяки проекту від програми «U-Lead з Європою» Степанецька громада отримала підтримку у створенні ЦНАПу. Приміщення відповідає європейським стандартам, а це новий рівень надання якісних, сучасних послуг. Незабаром планується офіційне відкриття закладу.

Разом з головою Степанецької громади Олександром Яременком голова РДА відвідала місцевий ліцей, який є опорним закладом у громаді, поспілкувалися з директором закладу. Тут навчається 260 учнів. Дітей до місця навчання підвозить два шкільних автобуса. Навчальний заклад може пишатися оновленим харчоблоком, спортивною залою, сучасною системою відеоспостереження.

– Звичайно, дуже приємно, що у громадах Черкаського району є такі покращення. Та планів на перспективу більш ніж достатньо, – зауважує голова Черкаської РДА Валерія Бандурко. Потребують відновлення другий поверх, коридорні приміщення у закладі освіти. Маємо багато хороших новин зі Степанецької громади, але поряд з цим вдосталь завдань на майбутнє. Тож розглядаємо варіанти реалізації визначених цілей.