«Джура» - це не просто гра, це великий світ, у якому ти проходиш випробування на єдність»

Дата: 25.05.2021 11:10

Традиційно щороку у травні проходять змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Формування у молоді високих морально-психологічних якостей та оволодіння учнями основ народної культурної спадщини, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості – головні завдання гри.

Гра «Джура» – це системна робота закладів загальної середньої освіти з національно-патріотичного виховання, що проводиться протягом навчального року.

Ця гра-змагання дає можливість підростаючому поколінню продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради 21 травня 2021 року на базі Мартинівського ліцею був проведений  І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У змаганнях взяли участь команди – рої :

«Мартинівські гайдамаки»- Мартинівський ліцей;

«Степанецькі батяри» - «Степанецький ліцей»;

«Лісові соколята»- «Таганчанський ліцей».

Рої проявили свої фізичні, розумові якості та вибороли місця у таких етапах :

Туристсько-спортивна смуга перешкод:

ІІ «Мартинівські гайдамаки»

ІІІ «Лісові соколята»

Орієнтування на місцевості :

ІІ «Мартинівські гайдамаки»

ІІІ «Лісові соколята»

Конкурс строю та пісні «Впоряд»

І місце «Степанецькі батяри»

ІІ місце поділи між собою «Мартинівські гайдамаки» та «Лісові соколята»

Етап «Рятівник»

І місце розділили «Степанецькі батяри» та «Мартинівські гайдамаки»

ІІ місце «Лісові соколята»

Змагання  з стрільби з пневматичної гвинтівки

І місце  «Лісові соколята»

ІІ місце «Степанецькі батяри»

ІІІ «Мартинівські гайдамаки»

Таборування

Найкращим став рій «Лісові соколята», другими були «Степанецькі батяри» , ІІІ місце посів рій «Мартинівські гайдамаки»..

За результатами пройдених етапів були визначені загальнокомандні місця, тож переможцями І етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») став рій «Степанецькі батяри» - «Степанецького ліцею»;

ІІ місце виборов рій «Лісові соколята» та ІІІ місце зайняв рій «Мартинівські гайдамаки».

За смачну кашу, за прояв козацького духу рої були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Висловлюємо подяку організаційному комітету за підготовку та проведення гри «Джура».