ВДАЛИЙ СТАРТ ФК «РОСАВА 2» У ЧЕМПІОНАТІ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (оновлено)

Дата: 24.05.2021 19:58
Кількість переглядів: 423

Фото без опису

Розпочалися ігри чемпіонату Черкаського району по футболу.

У зв’язку з участю команд у розіграшу кубку не всі учасники зіграли рівну кількість матчів.

Турнірна таблиця станом на 24 травня 2021 року:

Степанецька команда «РОСАВА 2» у першій грі 23 травня здобула перемогу з рахунком 4 – 0 над ФК «Олімп» із Руськополянської ТГ.

ТАК ТРИМАТИ!

П.М. Коментар Олексія Конюші:

Перший домашній матч Росава 2 провела з командою Олімп - Руська поляна. Перші 25 хвилин матчу на футбольному полі була рівна гра. Степанецькі футболісти змогли забити гол і взяти гру під свій контроль і до перерви відзначилися ще двічі. Перший тайм 3: 0. Друга половина, також, пройшла під контролем Росави, яка продовжувала створювати моменти. Підсумковий рахунок - впевнена перемога 4: 0.

Участь у змаганнях СК "Росава" відбувається завдяки проекту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".