Вишиванка – це гарно і сучасно!

Дата: 20.05.2021 16:03
Кількість переглядів: 2059

Всесвітній День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. Цьогоріч цей день припадає на 20 травня. Головна традиція свята – одягнути вишиванку. День вишиванки відзначають завжди у будній день, аби показати, що вишита сорочка невіддільна частина побуту, яка органічно вписується у сучасне щоденне життя. Вишиванка є справжнім витвором національної уяви багатьох поколінь українців, в якій закладені цінності, це оберіг, який передавали з покоління у покоління та про який складають вірші та пісні. Карантин не перешкода такому чудовому дню – Дню вишиванки! «Одягнімо, друзі, вишиванку!» - під таким девізом  працівники установ, організацій і підприємств Степанецької ОТГ та активні жителі громади - від немовляти до сивочолих,  долучилися до цього онлайн флешмобу, у якому зміг взяти участь кожен охочий і продемонструвати красу своєї вишиваної сорочки.

За результатами участі маємо прекрасні світлини та відео представників громади у вишиванці, які демонструють генетичний код нації, який відрізняє нашу націю від інших.

Тож, вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла всіх нас та Україну!