ФК «РОСАВА» ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ У ТРЕТЬОМУ ТУРІ ЦЬОГОРІЧНОГО ЧЕМПІОНАТУ

Дата: 08.05.2021 21:52

08 травня 2021 року у третьому турі Чемпіонату Черкаської області з футболу (Вища ліга) футбольний клуб «Росава» здобув нарешті свою першу перемогу у цьогорічному чемпіонаті.

Степанецькі футболісти впевнено перемогли «Авангард» з Монастирища, рахунок 1:3!

Голи за господарів забив Кобець Євгеній (90+5), а за «Росаву» Стрикаль Станіслав  (90+1), Халілов Ягуф (45+2), Віслевський Олександр (6).

Результати інших двох матчів третього туру:

«Златокрай-2017» Золотоніський р-н – СК «Базис» Кочубіївка 1:1 (0:1)

Голи: Олійник Артем (59) – Панов Вадим (2)

УТК Паланка – «Олімп» Кам’янка 4:0 (2:0)

Голи: Горобець Віталій (24), Лебедєв Владислав (90+1), Подколзін Дмитро (17), Твердоух Сергій (88)

Після трьох турів ФК «Росава» займає четверту сходинку в турнірній таблиці. Сподіваємось в наступних турах у Росави додасться мотивації та волі до перемоги і вона займе місце серед лідерів чемпіонату.

СК "Росава" приймає участь у змаганнях завдяки проекту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".