ВІДКРИТИЙ КУБОК СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДИТЯЧИХ КОМАНД 2006-2008 р.н.

Дата: 07.05.2021 20:16

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, подальшого розвитку футболу та підняття рівня масовості занять футболом як соціально корисним явищем, залучення якнайбільшої кількості учасників до змагань, підвищення рівня майстерності гравців 07 травня 2021 року в с. Степанці на стадіоні «Маракана» проводився відкритий кубок Степанецької ОТГ з футболу серед дитячих команд  2006-2008 років народження.

Команда Степанецького ліцею здобула І місце, перемігши команду Мартинівського ліцею з рахунком 7:0 та команду Таганчанського ліцею з рахунком 15:0.

У грі за ІІ місце сильнішою виявилася команда Мартинівського ліцею.

Команда Таганчанського ліцею зайняла ІІІ місце.

Участь у змаганнях дитячих та дорослих команд відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".