ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА З ТРАВНЕВИМИ СВЯТАМИ

Дата: 08.05.2021 08:54

Шановні ветерани війни, дорогі земляки!

Від імені старост, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради ОТГ прийміть щирі вітання з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сімдесят шість років тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіття фашизму. Українці, серед яких були наші земляки, в різних арміях самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

Подвиг воїнів Другої світової гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах в сучасній російсько-українській війні, нерідко ціною власного життя.

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України.

Здоров'я всім, родинного тепла і довгих років життя.

Слава Україні! Героям Слава!