ЮВІЛЕЙНІ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ «ХОЛОДНОГО ЯРУ» та РЕКОДНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ ІЗ ПАСОК!

Дата: 05.05.2021 11:59

01-03 травня на Черкащині відбулися ювілейні 25-ті заходи із вшанування Героїв Холодного Яру! Участь в них прийняли також і активісти Канівської та Степанецької територіальних громад за ініціативи громадської організації «Фонд розвитку «Шевченків край».

Біля пам’ятного знаку на Холодноярському плато воякам 93-ї ОМбр «Холодний Яр» навпроти Мотриного монастиря відбулася панихида за загиблими захисниками Батьківщини.

На хуторі Буда, біля славетного дуба Максима Залізняка працювала Літературна сцена Історичного клубу «Холодний Яр» та був встановлений Національний рекорд України: найбільший прапор України з пасок.

Цей рекорд здобули вихованці ДНЗ "Черкаське вище професійне училище", які випекли 612 пасочок, з яких склали прапор,  розміром 3,2 м на 1,7 м, що є значно більше, ніж аналогічні рекорди! На випічку витратили близько 70 кг борошна, 25 кг цукру, 13 кг маргарину, 286 яєць, 10 кг родзинок, майже 3 кг дріждів, ванільний цукор та воду.

Сертифікат про встановлення рекорду одержав директор училища Сергій Воронов.

Після фіксації рекорду дівчата роздавали пасочки учасникам холодноярських ушанувань Героїв. Отримали їх і всі учасники вшанувань з Канева.

Вранці 05 травня пасочку із рекордного прапора отримав і голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, долучившись таким чином до ювілейних вшанувань.

Зкуштувати пасочку із цього рекордного прапора України, з Холодного Яру, можна і в офісі ГО "Фонд розвитку "Шевченків край" протягом 05 травня 2021 року. ЗАПРОШУЮ, м.Канів, вул.О.Кошового, 2, ТЦ "Універсам", 3-й поверх, вхід біля "ЗІКО"

тел. 0673762406, 33377