НАЙКРАЩА НАГОРОДА – ЩИРІ СЛОВА ВІД ВДЯЧНИХ УЧНІВ

Дата: 03.05.2021 12:54

1 травня 2021 року відсвяткувала cвій 80–річний ювілей корінна жителька села Дарівка  - Яровець Ольга Павлівна.

Ювілярка в 1958 році закінчила Мартинівську середню школу і, так як в дівчини була велика мрія стати вчителем,  вона наполегливо йшла до своєї мети. Вже з третьої спроби в 1961 році вступила в Кіровоградський педагогічний інститут. По закінченні Ольга Павлівна за направленням пропрацювала два роки  вчителем початкових класів в місті Кіровограді.

В 1967 році повернулась в рідне село та  продовжила свій трудовий шлях вчителем в місцевій школі аж до виходу на заслужений відпочинок.

1975 – 1977 роки жінка перебувала на посаді сільського голови села Мартинівка.

Ольга Павлівна, як кажуть, «вчитель від Бога», сумлінно працювала, любила свою справу та дітей. Має багато відзнак, зокрема, вчитель-методист, старший вчитель, медаль за трудову доблесть, медаль ветерана праці, та головною є  нагорода, яку жінка отримала в 1986 році – це Орден трудового червоного прапора. Але сама найдорожча відзнака - це вдячні учні, яких навчала та виховувала ювілярка.

Ольга Павлівна разом з чоловіком виховали двох дочок. Мають трьох онуків. Та невдовзі будуть святкувати смарагдове весілля.

Ювілярка привітно зустріла представників Степанецької ОТГ та колег вчителів Мартинівського ліцею, які від імені всієї Степанецької громади та сільського голови Олександра Яременка прийшли її привітати з поважною датою. Ольга Павлівна щиро дякувала за подарунки та теплі слова привітання.