РУХ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я
Підтримуючи ініціативу депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка, щодо популяризації скандинавської ходьби, 24 квітня 2021 року на Степанецькому стадіоні «Маракана» відбулася неординарна подія – перший ТРЕНУВАЛЬНО-НАВЧАЛЬНИЙ ЗБІР для громадських тренерів та активістів і прихильників СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ із Степанецької, Канівської та Ліплявської територіальних громад.
Учасників ЗБОРУ привітала секретарка Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та помічник-консультант депутата Черкаської обласної ради Володимира Братаніча Михайло Фесенко.
Всі учасники тренувального ЗБОРУ отримали новенькі, професійні, спеціальні палиці для скандинавської ходьби від О.Воскобойніка та БФ «МХП-Громаді».
Громадський тренер, педагог за освітою, Ірина Погорєлко з Канева розповіла присутнім та провела практикум-тренінг правильного користування палицями, розмірного руху та темпу занять скандинавською ходьбою для початківців, а кожному учаснику тренувального збору було презентовано методичну пам’ятку для занять скандинавською ходьбою.
Учасники ЗБОРУ щиро дякують Олександру Воскобойніку за ініціативу поширення скандинавської ходьби на Черкащині, а також за подарунки, – спеціальні палиці для ходьби!
ЗАЙМАЄМОСЯ СКАНДИНАВСЬКОЮ ХОДЬБОЮ ДЛЯ СВОГО ЗДОРОВ’Я