ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ «УКРАЇНА В СТИЛІ ЕКО»

Дата: 26.04.2021 10:27

22 квітня 2021 року в Мартинівському ліцеї підвели підсумки щорічного обласного екологічного конкурсу «Україна в стилі ЕКО», - серед переможців проєкт Відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області - «Червона книга Степанецької ОТГ. Рослини», керівник Оксана Метелиця.

В рамках проєкту було виконано видавництво друкованого примірника календаря «Червона книга Степанецької ОТГ. Рослини» та виготовлено сувенірну продукцію із зображенням рідкісних рослин. Відбувся конкурс фотоаматорів «Збережемо рослини нашої громади разом».

Сільський голова Олександр Яременко та керівник НВФ "Урожай" Олександр Воскобойнік від партнера проєкту БФ «МХП-громаді», вручили екшн-камеру переможцю, - керівнику гуртка еколого-натуралістичного напрямку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості», Коваленко Людмилі Олександрівні з Беркозівської гімназії.