РОЗРОБЛЕНО ІНВЕСТИЦІЙНУ ОНЛАЙН-КАРТУ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 23.04.2021 14:07

Оскільки зростання економіки будь якої громади напряму залежить від залучення інвестицій, важливо донести до потенційного інвестора інформацію про комерційну привабливість території, можливості реалізації проєктів та рівень існуючих підприємницьких ризиків. Саме з метою створення позитивного інвестиційного іміджу, що здатний зацікавити інвестора та спонукати його до дії, працівниками відділу економіки та інвестицій Степанецької ОТГ розроблено інтерактивну інвестиційну карту Степанецької громади онлайн - ресурс, який відображає інвестиційний потенціал територіальної громади, дає змогу комплексно оцінити інвестиційні можливості території, наявну інвестиційну інфраструктуру та ознайомитися з її конкурентними перевагами, а також розміщувати на інвестиційному порталі, цільові розсилки з пропозиціями потенційним інвесторам та представлення їх на іміджевих заходах інвестиційної тематики (онлайнфоруми, виставки, бізнес-місії).