СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 23.04.2021 10:29

Метою Меморандуму є співпраця Сторін на засадах партнерства,  спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території територіальних громад.

Предметом цього Меморандуму є координація зусиль та спільна діяльність Сторін для досягнення мети Меморандуму, що здійснюється шляхом підготовки та реалізації спільних заходів на умовах та в межах, установлених цим Меморандумом та законодавством.

Так Головне управління Національної поліції України в Черкаській області забезпечує ефективність надання поліцейських послуг, передбачених Законом України «Про Національну поліцію», сприяє реалізації проектів та програм, що впроваджуються в громаді, спрямованих на впровадження комплексного підходу щодо взаємодії та співпраці, впровадження ефективного та сталого комплексу превентивних заходів із забезпечення публічної безпеки на території територіальної громади тощо.

Територіальна громада, відповідно, організовує та проводить інформаційні заходи на території територіальної громади щодо реалізації проектів та програм, у тому числі спрямованих на здійснення превентивних заходів, спрямованих на публічну безпеку з метою створення безпечного простору на території територіальної громади.

Підписали Меморандум начальник головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко та сільський голова Степанецької сільської ради ОТГ Олександр Яременко.