ПАМ’ЯТНІ ЗАХОДИ ДО 7-ї РІЧНИЧІ ВІД ПОЧАТКУ АТО ТРИВАЮТЬ ЦЬОГО ТИЖНЯ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 15.04.2021 10:18

14 квітня 2021 року, з нагоди сьомої річниці з дня початку АТО в пам'ять про загиблих учасників бойових дій які віддали своє життя за Україну, учням Мартинівського ліцею проведено зустріч з учасником бойових дій 2014-2016 років.

Костенко Сергій Анатолійович (53-тя ОМБ) розповів про свої бойові будні під час служби в зоні АТО, в Авдіївській промзоні.

Через карантинні обмеження ми не можемо проводити масові заходи тому зустріч пройшла не ординарно, на свіжому повітрі.

Головне ж – наше ставлення і те, щоб наші герої відчували нашу увагу та підтримку.

Зустріч сприяла подальшому зміцненню патріотичного духу та свідомості в учнів закладу.