ЗЕМЛЯ – ТО МАТИ, ЯКА ВСІХ ГОДУЄ…

Дата: 15.04.2021 08:46

Теплого дня 14 квітня свій ювілейний 80-й День народження святкувала Валентина Григорівна Шацька – корінна степанчанка, яка народилася, виросла і до цього дня живе у рідному селі. Ювілярка закохана в свій край, а понад усе любить рідну землю. Скільки патріотизму горить в старечих очах при згадці про землю. Адже після школи пані Валентина одразу пішла працювати в місцевий колгосп у ланку, потім, аж до виходу на заслужений відпочинок, була свинаркою.

Валентина Григорівна виховала і вивчила трьох дітей, має уже шестеро онуків і трьох правнуків. Тепер проживає з донькою-тескою Валентиною, активно цікавиться новинами і політикою, дуже вболіває за майбутнє нашої країни і за мирне небо над головами прийдешніх поколінь.

В такий святковий для Валентини Григорівни день, до її господи завітали представники Степанецької ОТГ: Наталія Вовчинська – секретарка Степанецької сільської ради ОТГ та Петро Добровольський – начальник ЖКГ. Вони від імені всієї громади та сільського голови Олександра Яременка привітали іменинницю з ювілеєм, побажали їй щастя, здоров’я, здійснення мрій та усіх побажань. Традиційно, подарували теплий подарунок на згадку.