І КВІТИ НА ЮВІЛЕЙ

Дата: 12.04.2021 11:31

10 квітня 2021 року відзначала свій 80-річний ювілей жителька села Новоукраїнка - Мельник Віра Федотівна. Хороша світла людина, яку всі люблять та поважають. За довгий життєвий шлях вона встигла зробити багато добра, хоча на її шляху було все: і війна, і тяжка праця, за яку була відзначена неодноразовими нагородами. Доля подарувала Вірі Федотівні двох синів, які радують свою маму внуками.

В такий святковий день до ювілярки завітали гості: директор ТОВ «Мир-Сем», депутат сільської ради Валентина Балинська та староста Павлівського старостинського округу Леонід Дука. Вони від імені сільського голови Олександра Яременка привітали іменинницю зі святом та подарували щирі слова, квіти й подарунки на згадку.