Відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради
07 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради. В засіданні атестаційної комісії взяли участь: голова комісії - Оксана МЕТЕЛИЦЯ, заступник голови атестаційної комісії - Віолетта СЕМЕНОВА, секретар - Валентина КОТЛЯР, 13 членів атестаційної комісії та Іван ПОПЕНКО - голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки.
Атестація педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році проходить відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1473 та наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1135.
До атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької с/р ОТГ від закладів освіти громади надійшли клопотання про чергову атестацію 13 педагогічних працівників, про позачергову атестацію – 4 педагогів. Від начальника відділу освіти, надійшло клопотання про чергову атестацію на відповідність займаній посаді 2 керівних кадрів ЗЗСО та ЗДО.
У закладах освіти громади до 01 квітня 2021 року пройшли засідання атестаційних комісій І рівня щодо атестації педагогічних працівників.
Детально про роботу комісії читайте на сайті: http://stepanci.osv.org.ua/news/1617796794/