Відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради

Дата: 08.04.2021 12:50

07 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради. В засіданні атестаційної комісії взяли участь: голова  комісії  - Оксана МЕТЕЛИЦЯ, заступник голови атестаційної комісії - Віолетта СЕМЕНОВА, секретар - Валентина КОТЛЯР, 13 членів атестаційної комісії та Іван ПОПЕНКО - голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки.

Атестація педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році проходить відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1473 та наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1135.

До атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької с/р ОТГ від закладів освіти громади надійшли клопотання про чергову атестацію 13 педагогічних працівників, про позачергову атестацію – 4 педагогів.  Від начальника відділу освіти, надійшло клопотання  про чергову атестацію на відповідність займаній посаді 2 керівних  кадрів ЗЗСО та ЗДО.

У закладах освіти громади до 01 квітня 2021 року пройшли засідання атестаційних комісій І рівня щодо атестації педагогічних працівників.

Детально про роботу комісії читайте на сайті: http://stepanci.osv.org.ua/news/1617796794/