У ТАГАНЧІ СЬОГОДНІ НАРОДИВСЯ ЮВІЛЯР

Дата: 06.04.2021 17:02

6 квітня цього року святкує свій 80-й День народження Микола Тимофійович Хоменко, який народився і виріс в селі Таганча. Після закінчення школи навчався в ремісничому училищі на Донбасі. Після закінчення відслужив в армії та й повернувся в рідне село.

Працював у виправній колонії слюсарем, потім влаштувався водієм в РАЙСТ і довгий час розвозив товари до населених пунктів Канівського району. Перед виходом на пенсію працював водієм на місцевому хлібопекарному підприємстві.

Микола Тимофійович прожив разом з дружиною 56 років, має двох дітей, чотирьох онуків та одного правнука.

Щоб привітати з ювілеєм від імені сільського голови Олександра Яременка та від усієї громади до іменинника завітав староста Таганчанського старостинського округу Сергій Гарбуз. Ювіляр із радістю отримав вітальні слова та подарунок на пам’ять.