ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «СЕЛО. КРОКИ ДО РОЗВИТКУ», - ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ

Дата: 02.04.2021 13:08

Ви вирішили відкрити власну справу, але не знаєте, де взяти кошти?

Або Ви не маєте досвіду чи знань для відкриття бізнесу і при цьому у Вас є хороша бізнес-ідея?

Тоді Вам варто долучитися до навчального модулю на сторінці Facebook «Село. Кроки до розвитку» та пройти навчання дистанційно!

Заповніть аплікаційну форму та виграйте 50 000 грн на розвиток власної справи, дедлайн подачі заявки продовжено до 10.04.2021 року

Запрошуємо підприємців-початківців узяти участь у конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», який має на меті подолання наслідків пандемії COVID-19 на території Вінницької та Черкаської областей шляхом створення   умов для сталого розвитку підприємництва та надання мікрофінансування у розмірі до 50 грн підприємцям-початківцям, які мають бізнес-ідею чи вже працюють як ФОПи до 2 років.

Контактна особа -  Лісіченко Катерина k.lisichenko@mhp.com.ua

Довідки: керівник управління економічного розвитку Іван Степанець, тел. 0679752177

Документи тут: https://docs.google.com/document/d/1P4riJ32R-h5xNVTwI03tA3TdAzo_F4rb/edit