Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

Дата: 02.04.2021 08:29

Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

Метою є привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Є також надія розширити світові знання про аутизм і надати населенню інформацію про те, наскільки важливо діагностувати аутизм якомога раніше для того, щоб скорегувати і адаптувати таку людину до життя в суспільстві.

Тож,1квітня цього року в закладі дошкільної освіти «Білочка» Степанецької ОТГ практичний психолог Юлія  Шинкаренко та логопед Оксана Депутат провели семінар на тему: «Розлади аутистичного спектру: міфи і правда». Метою заходу було ознайомлення педагогів з особливостями таких дітей, було підкреслено їхні сильні сторони, наведено приклади визначних людей з таким діагнозом. В підсумку було спростовано поширені міфи.

Якщо ви помітили в дитини відчутне порушення мови, відсутність емоційного контакту з людьми, схильність до усамітнення, тривожність серед інших людей, стереотипну поведінку – розкажіть про це сімейному лікарю. Наявність окремих симптомів не означає, що у неї РАС. Водночас, необхідно отримати кваліфіковану відповідь.

АУТИЗМ  – ЦЕ НЕ ВИРОК!