А ГОЛКА В РУКАХ ЇЇ ТВОРИЛА ДИВА

Дата: 01.04.2021 10:12

31 березня 2021 року святкувала свій 80-й День народження Лідія Степанівна Бойко.

Ювілярка народилася в селі Беркозівка в багатодітній родині. Після закінчення Беркозівської семирічки одразу пішла працювати дояркою в місцевий колгосп, де пропрацювала 15 років. В 1962 році вийшла заміж та народила двох чудових доньок, але дуже рано овдовіла. На початку 1980-х пані Лідія переїхала з дітьми в с. Мартинівку, працювала дояркою, а пізніше стала доглядальницею ВРХ в Дарівському колгоспі.

Вийшла на заслужений відпочинок у 50 років, маючи більш як 20 років стажу доярки, а за сумлінну працю нагороджена медаллю «Ветеран праці». Хоч і працювала Лідія Степанівна тяжко, але вільний час не минав даремно: творила прекрасне голкою й нитками, а саме, вишиванки, які згодом дарувала своїм рідним і близьким.

Часто брала участь у художній самодіяльності, дуже вже любить співати наша ювілярка. Все своє життя Лідія Степанівна присвятила своїм донькам, вже має 7 онуків і 6 правнуків!

Привітати з поважною датою від імені сільського голови Олександра Яременка до ювілярки завітали представники Степанецької громади, серед них і староста Мартинівського старостинського округу Світлана Чупилка. Ювілярка щиро дякувала за теплий подарунок і приємні слова.