РОСАВА БЕЗ ПРОБЛЕМ ДОЛАЄ ОЛІМПІК
Товариська гра
СК «Росава» – ФК «Олімпік» 5 : 0
Голи: Макогон, Віслевський (3), Дєдов
Перший тайм команди почали досить жваво. Олімпік активно атакував, проте наша команда відбила всі атаки гостей. До середини тайму перевага вже була на нашому боці. На 20 хвилині після подачі з кутового Макогон переправляє м'яч у сітку – 1:0. Цей гол додав впевненості Росаві й до кінця тайму наша команда продовжує грати першим номером, проте збільшити рахунок не вдається.
Другий тайм Росава продовжує атакувати. За перші 20 хвилин тайму наша команда створила безліч моментів, проте реалізація трохи підводить.
У другому таймі Росава повністю переграє гостей з Кропивницького, тому логічним завершенням гри стали одразу чотири голи нашої команди. Тричі відзначився Віслевський та ще один гол на рахунку Дєдова.
Участь у змаганнях спортсменів СК «Росава» можлива завдяки проекту «Спорт для всіх», що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ «МХП-Громаді».