ДЕ НАРОДИЛАСЯ, ТАМ І ЗНАДОБИЛАСЯ

Дата: 26.03.2021 15:01

26 березня цього року святкувала свій 85-й ювілейний День народження Оксана Олексіївна Грабко.

Пані Оксана народилася в селі Таганча і після закінчення місцевої семирічки пішла навчатися в училище міста Корсунь-Шевченківський. Там вона здобула професію закрійника і швачки художньої вишивки. Працювала в Корсуні на швейній фабриці, потім вийшла заміж і разом з чоловіком Степаном Федоровичем поїхала у місто Миколаїв, де він працював.

Але доля розпорядилася так, що подружжя повернулося до Таганчі. Тут Оксана Олексіївна працювала в їдальні дитбудинку, в місцевому закладі громадського харчування і технічною працівницею у школі. В 1991 році вийшла на заслужений відпочинок, а за сумлінну працю нагороджена медаллю «Ветеран праці» та має багато подяк і грамот.

З чоловіком прожили 55 років, виховали двох синів, вже дочекалися 10 онуків і стільки ж правнуків! Привітати з поважною датою від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка до ювілярки завітав староста Таганчанського старостинського округу - Сергій Гарбуз. Він передав Оксані Олексіївні слова вітання і подарунок на теплу згадку.