Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

АТ "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРКАСИГАЗ" КАНІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ІНФОРМУЄ:

Дата: 25.03.2021 15:14
Кількість переглядів: 1005

 

Фото без опису

На території Степанецької ОТГ знаходяться земельні ділянки, які входять до охоронних зон газорозподільної системи, та використовуються власниками і орендарями. Охоронна зона підземних газопроводів та засобів захисту від електрохімічної корозії становить по 2 м в обидва боки від осі газопроводу чи кабелю. Для ГРП, ШРП технічні смуги становлять 10 м по периметру споруди.

Згідно Кодексу газорозподільних систем сільськогосподарські роботи в охоронних зонах проводяться власниками, орендарями земельних ділянок, землевласниками та землекористувачами з попереднім повідомленням про їх початок Канівське відділення АТ «Черкасигаз» .

Проведення ремонтних, будівельних та земляних робіт в охоронній зоні газорозподільної системи здійснюється відповідно до законодавства за письмовим погодженням Оператора ГРМ (газорозподільних мереж) Канівського відділення АТ «Черкасигаз». Юридичні та фізичні особи, а також фізичні особи-підприємці для отримання погодження Оператора ГРМ на проведення ремонтних, будівельних та/або земляних робіт в охоронній зоні ГРМ повинні подати Оператору ГРМ для узгодження проект плану їх проведення, розроблений з урахуванням вимог будівельних, а за необхідності - інших норм і правил, що регламентують ці роботи, а також заяву (лист) на отримання погодження.

Оператор ГРМ протягом 10 робочих днів з дня реєстрації письмового звернення юридичної чи фізичної особи або фізичної особи-підприємця щодо погодження проведення ремонтних, будівельних та/або земляних робіт в охоронній зоні ГРМ має надати письмове погодження або письмову обґрунтовану відмову. Письмове погодження надається на безоплатній основі.

Відмова в наданні письмового погодження на проведення робіт на земельних ділянках, розташованих у межах охоронних зон, надається Оператором ГРМ у разі, якщо проведення робіт заборонено Кодексом газорозподільних систем чи створить загрозу виникнення аварії (аварійної ситуації) на об’єктах ГРМ.

До початку ремонтних, будівельних та земляних робіт в охоронній зоні наказом організації, що проводить роботи, з числа фахівців призначається особа, відповідальна за проведення ремонтних, будівельних та земельних робіт (керівних робіт).

 

Юридичні та фізичні особи, а також фізичні особи-підприємці, що проводять ремонтні, будівельні та земляні роботи в охоронних зонах, зобов’язані не пізніше ніж за добу до початку робіт повідомити представника Оператора ГРМ щодо проведення робіт.

Фізична особа або персонал юридичної особи чи фізичної особи-підприємця, залучені для проведення ремонтних, будівельних та земляних робіт в охоронних зонах, повинні бути ознайомлені (проінструктовані) представником Оператора ГРМ з інформацією про місцезнаходження газопроводу і споруд на ньому, їх позначення на місцевості, можливі аварійні ситуації і дії при їх виникненні.

Для належного виконання Оператором ГРМ функцій щодо забезпечення гарантованого рівня надійності, безпеки, якості та величини тиску газу, запобігання можливим витокам газу та недопущення аварійних ситуацій споживач зобов’язаний Забезпечити доступ на власні об’єкти представникам Оператора ГРМ за їх службовими посвідченнями для виконання службових обов’язків.

В межах охоронних зон забороняється:

  • складування матеріалів і устаткування;
  • садіння дерев;
  • вдаштування стоянок автотранспорту , гаражів та інших споруд, в тому числі тимчасових:
  • перемішати, демонтувати, засипати, пошкоджувати покажчики тоас підземних газопроводів та міспь розташування мережевих споруд на них, контродьно-вимірювальні пункти:
  • відкривати самовільно люки газових колодязів і ковеоів. двеоі ГРП. ШРП. ВУЗЛІВ обліку газу, установок електрохімічного захисту газопроводів тошо. відкривати і закривати крани і засувки, відключати і включати електроживлення обладнання об’єктів газорозподідьної системи.

В разі самовільного втручання, пошкодження об’єктів системи газопостачання, створенні аварійної ситуапії на ГРМ ремонтні та відновлювальні роботи проводяться за рахунок суб’єкта, який вчинив пошкодження.

З метою запобігання руйнування кореневою системою дерев ізоляції підземних газопроводів та створення аварійної ситуації прошу видалити дерева з охоронної зони ГРМ. В разі незгоди Оператор ГРМ має право власними силами очистити'грасу газопроводів від насаджень.

Прошу Вас довести вищевказану інформацію до відома старост сіл, власників та орендарів земельних ділянок, які знаходяться в межах охоронних зон ГРМ та повідомити мені прийняте Вами рішення.

 

В.о. начальника Канівського відділення С.В. Коркач.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь