ВИХОВАНЦІ СК «РОСАВА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ В ХАРКОВІ

Дата: 22.03.2021 22:14

19-21 березня в м. Харків відбувся турнір з греко-римської боротьби «APRIL WRESTLING GAMES - 2021». Він проводився під егідою ГО «Федерація греко-римської та спортивної боротьби України».

В змаганнях взяло участь 342 учасника з 27 команд, в тому числі борці із с. Степанці – вихованці СК «Росава»  Орєхов Тимофій та Кулініч Назар  (тренер Лозовий О.В.).

За крок від ІІІ місця зупинився Орєхов Тимофій, подолавши перші три кола змагань, у підсумку посівши 7 місце в своїй ваговій категорії. Кулініч Назар хоч і програв у першому колі, але тримався на борцівському килимі гідно. Турнір показав високий рівень конкуренції у кожній ваговій категорії. Тренер Лозовий О.В. залишився задоволений виступом хлопців.

Наступна можливість показати свою майстерність буде у наших хлопців 9-11 квітня у м. Краматорськ, на відкритому турнірі пам’яті майстра спорту міжнародного класу Олексія Вакуленка.

Бажаємо хлопцям СК «Росава» великих перемог.

Участь у змаганнях спортсменів СК "Росава" можлива завдяки проекту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".