У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ ПРИВІТАЛИ КОМУНАЛЬНИКІВ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

Дата: 19.03.2021 17:16

У другу березневу суботу в Україні щорічно відзначається День працівника землевпорядної служби, а День комунальника, відповідно, кожної третьої березневої неділі.

Тож, цього року в Степанецькій ОТГ вирішили об’єднати ці два професійні свята на одному урочистому заході, який відбувся 19 березня 2021 року в приміщені Степанецького будинку культури за участі голови громади Олександра Яременка, керівників комунальних підприємств, начальника відділу земельних ресурсів та їх працівників.

До вітального слова запрошували сільського голову Олександра Яременка, директора СКП «Благоустрій» Олександра Вовчинського, директора КП «Господар» Петра Толюпу, директора КП «СТЕП-АГРОБУД» Володимира Степанця, начальника Відділу земельних ресурсів Володимира Гаврищука.

Всіх працівників комунальних підприємств та відділів премійовано до професійних свят в розмірі 1000 грн., а концертною програмою їх привітали артисти КЗ «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ», директор Юлія Мітакі.