БЛОГ ШКІЛЬНОГО БІБЛІОТЕКАРЯ КЗ «ТАГАНЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

Дата: 19.03.2021 15:15

Бібліотекар - найпрекрасніша професія на землі. Сучасний бібліотекар добре розуміється в сучасних інформаційних технологіях: володіє комп'ютером, усіма видами офісної техніки, відеотехнікою та іншою апаратурою. Але найголовніша якість для бібліотекаря - любов до книги, без якої професійна діяльність фахівця неможлива.

Всі ці слова притаманні завідувачу бібліотеки КЗ «Таганчанський ліцей» Балацькій Світлані Миколаївні. Завдяки працьовитості та професійній компетенції вона стала помічником і партнером у освітньому процесі школи. Допомагає вчителям в організації і проведенні різноманітних заходів, предметних тижнів, уроків позакласного читання які сприяють підвищенню інтересів до книги.

Це вона стоїть біля витоків мудрості, пізнання, цікавості. Це вона - хранитель і провідник, співрозмовник безлічі книг і журналів, це її  слово часом визначає для нас і пристрасть, і захоплення на все життя.  Це її єдиним місцем роботи стала шкільна бібліотека с. Таганча після закінчення у 1990 році Канівського культурно – освітнього училища за спеціальністю бібліотечна справа.

Світлана Миколаївна, створила свій блог з яким ви можете ознайомитися за посиланням:    https://chytalnia-tagncha.blogspot.com