Переможці конкурсу з фізичної культури

Дата: 18.03.2021 11:08

З січня по лютий 2021 року Відділом освіти, молоді та спорту Степанецької громади проводився конкурс з фізичної культури «Я, ТИ, ВІН, ВОНА – СПОРТИВНА СІМ’Я» серед жителів населених пунктів Cтепанецької громади. Конкурс проводився з метою залучення жителів громади до занять фізичною культурою та спортом в умовах карантину.

Учасник або команда учасників показали (змонтували відео ролик), як в умовах карантину можна організувати свій «спортивний час». Переможці були визначені за креативністю та якістю виконання поставленого завдання.

Переможцями Конкурсу стали: Яхонова Софія, Мітакі Ангеліна, Козак Роман, Яцун Владислав, Перебийніс Ігор, Прохоров Сергій. Всі були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Організаційний комітет дякує за участь у Конкурсі, бажає натхнення та нових перемог.