Степанецькі борці взяли участь у кубку Вишневої ОТГ

Дата: 17.03.2021 15:35

07 березня 2021 року, у межах підготовки до турніру з боротьби «APRIL WRESTLING GAMES 2021» в м. Вишневе, проходив кубок Вишневої ОТГ з греко-римської боротьби серед молодших юнаків.

На змагання приїхали понад 200 учасників з різних куточків України, в тому числі і степанецькі борцівихованці СК «Росава» Шинкаренко Олександр і Орєхов Тимофій (тренер Лозовий О.В.). В індивідуальних змаганнях наші хлопці дійшли аж до ¼ фіналу де, нажаль, поступилися більш досвідченим суперникам із міст Конотоп та Київ та внесли бали в залік збірної команди тренера Лозового О.В. (Степанці, Богуслав, Владиславка), яка зайняла 2-ге місце в турнірі серед 17 команд.

Участь у змаганнях можлива завдяки проєктуСпорт для всіх”, що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФМХП-Громаді”.