Відзначення Дня українського добровольця в Степанецькій громаді

Дата: 17.03.2021 08:10

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для своєї держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Вшанувуючи мужность та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також з метою сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих батальйонів у закладах освіти Степанецької громади пройшов ряд заходів щодо відзначення «Дня українського добровольця».

• урок мужності «Україна понад усе» серед учнів 9-11 класів (Мартинівський ліцей)
  • участь у онлайн-заході патріотичного виховання «Урок звитяги»
  • (Мартинівський ліцей. Степанецький ліцей);
  •  конкурс малюнків «Дякую тобі, добровольцю!» (Таганчанський ліцей);
  • година спілкування «Українські добровольці – захисники Вітчизни» (Таганчанський ліцей)

У школах громади проведено загальношкільні лінійки, присвячені Дню українського добровольця. Цікавими та змістовними були уроки мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» та виховні години присвячені історії боротьби українського народу за збереження державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Такі заходи сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу підростаючого покоління, посилюють суспільну уваги та турботу до учасників добровольчих формувань.