Підведено підсумки ІІ етапу акції "Збережемо першоцвіти"

Дата: 16.03.2021 15:49

11 березня 2021 року в КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІ етап акції «Збережемо першоцвіти!». До центру із закладів освіти Степанецької ОТГ надійшло 22 роботи по різним номінаціям, з них обрано 10 кращих робіт, які направлено до комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» для участі в обласному етапі.

«Подарунок для матусі» (Щербина Даніїл Вікторович, учень 3 класу Степанецького ліцею, керівник Чередник Ольга Петрівна)

«Весняна симфонія» (Стоколос Артем Олександрович, учень 2-А класу Степанецького ліцею, керівник Чорноіван Оксана Іванівна)

«Ми перші квіточки весни» (Хоменко Тарас В’ячеславович, учень 3 класу Степанецького ліцею, керівник Чередник Ольга Петрівна)

«Гіацинти» (Місягіна Ельміра Вікторівна, учениця 8 класу Таганчанського ліцею, керівник Салига Ярослав Васильович)

«Збережемо першоцвіти» (Крот Єгор Віталійович. учень 2-А класу Степанецького ліцею, керівник Чорноіван Оксана Іванівна)

«Пробудження природи» (Костенко Володимир Олександрович, учень 1 класу Мартинівського ліцею, керівник Ніколаєва Тетяна Василівна)

«Будиночок весняної феї» (Костенко Богдан Олександрович, учень 2 класу Мартинівського ліцею, керівник Ніколаєва Тетяна Василівна)

«Антиковідна весна» (Бурчило Надія Вікторівна, вихованка гуртка «Флористика та живопис» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Підгорна Яна Григорівна)

«Ароматний букет» (Бурчило Вікторія Вікторівна, вихованка гуртка «Флористика та живопис» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Підгорна Яна Григорівна)

«Чарівний подих весни» (Костенко Богдан Олександрович, вихованець гуртка «Флористика та живопис» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Підгорна Яна Григорівна).

Бажаємо всім учасникам не зупинятися на досягнутому, подальших творчих успіхів, нових злетів та перемог.