Зупинити не можна продовжити - Де поставити кому в децентралізації?

Дата: 16.03.2021 10:27

Сьогодні в Україні стан Реформ, - і Децентралізації і, відповідно, Адміністративно-територіальної, із внесенням змін до Конституції, відповідає саме такій тезі та пошуку відповіді на одвічне питання, - Що робити?

Проводяться Форуми, йдуть наради, приймаються проєкти Законів, рішення щодо розвитку тих чи інших регіонів.

От і 15 березня 2021 року до Степанецької громади завітали Голова Черкаської районної ради Олександр Ігорович Василенко та його радник Людмила Миколаївна Дорошко.

Їхня зустріч із Степанецьким сільським головою Олександром Івановичем Яременком була повністю присвячена поточним організаційно-технічним питанням розвитку новоутвореного Черкаського району та налагодженню тісної співпраці із новоутвореними ОТГ (об’єднаними територіальними громадами) і конкретно Степанецькою громадою колишнього Канівського району.

Зустріч пройшла в дружній діловій атмосфері.

Довідково повідомляємо:

Черкаський район, Черкаської області утворений шляхом приєднання до Черкаського колишніх районів, - Чигиринського, Смілянського, Кам’янського, Корсунь-Шевченківського, Канівського та Городищенського і які об’єднали сьогодні 26 ОТГ (об’єднаних територіальних громад).