Про національний проєкт Дія. Бізнес

Дата: 15.03.2021 15:30

Дія.Бізнес — це масштабний проєкт із розвитку підприємництва. Проєкт має дві складові: онлайн-портал Дія. Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців Дія. Бізнес. На онлайн-платформі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

Для інформування про наявні можливості для українців, що зайняті в секторі малого та середнього підприємництва, Міністерство цифрової трансформації запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про проєкт Дія. Бізнес. Головною метою цих продуктів є популяризація Національної онлайн-платформи для підприємців Дія. Бізнес, де громадяни мають можливість безкоштовно отримувати онлайн консультації, навчатися, шукати підтримку бізнесу в своєму регіоні та скористатися іншими можливостями для розвитку бізнесу.