На жаль, поступаємось Базису

Дата: 13.03.2021 19:56

13 березня 2021 року в товариській грі, яка відбулася в Білозір'ї, степанецька команда поступилася команді із Кочубіївки:

СК «Росава» – СК «Базис» 0 : 2

Без поразок не буває й перемог.

Минулого тижня на черкаському футбольному сайті опубліковано інтерв'ю з гравцем Росави Олександром Віслевським. Нападник нашої команди розповів про попередню гру з Атлетом та поділився думками щодо підготовки Росави до старту.

Якою була гра з Атлетом?

Гра проходила в Києві, грали проти столичного Атлета. Про сильні або слабкі сторони суперника було не багато інформаціі. Але наш тренер добре підготувався до спарингу і чітко дав зрозуміти, що гра не буде прохідною.  Ця гра для нас буде як урок, тому що в нас команда не багато пропускає, відмічається організованою грою в обороні. Олександр Кирилюк завжди на це звертає увагу. Але в цій грі ми не достатньо уважно грали в обороні,  напевне потрібно було швидше накривати суперників на їхній частині поля, не давати м'ячу переходити в більш небезпечні другу та третю зони. Але для цього і є контрольні матчі, щоб отримувати інформацію та виправляти свої помилки. Але ми непогано, зіграли в атаці, реалізували свої моменти. Хоча їх було набагато більше ніж голів. Проте чотири голи – це показник, що команда грала більш відкрито ніж завжди.

СК "Росава" продовжує підготовку до сезону завдяки проекту  "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".

Кілька фото із сьогоднішньої гри:

Нападник СК "Росава", Олександр Віслевський